EST
Oma igapäevatöös kasutame innovatiivset taastavate omadustega juuksevärvi õli baasil - NYCE Colour Oil- , mis on rikastatud looduslike stertifitseeritud orgaaniliste õlide ja toimeainetega. Kaitseb juuksekiudu ning annab erakordse läike. Naturaalse lõhnaomadusega allergiavaba koostis.

Colour Oil EI SISALDA:
1. ammoniaaki;
2. mineraalõlisid;
3. parabeene;
4. silikoone.

Tule ja naudi suurepärast juukseid hooldavat värvi, pehmeid värviüleminekuid ja loomulikke toode!
Duglas juuksurisalongide suur armastus on J Beverly Hills tooted! Kasutame seda eksklusiivset sarja nii igapäevaselt oma töös kui pakume ka kaasa kleintidele koduseks hoolduseks.

"Organically Based Botanically Infused"
J BEVERLY HILLS tooteid iseloomustavad luksuslikkust, värskelt karged lõhnad ning äärmiselt kõrgekvaliteetsed komponendid.
J BEVERLY HILLS Botanicals looduslikud komponendid on kõrgeima kvaliteediga koostisosad, mida kasutatakse ilutoodete loomisel. Nad kasutavad erinevate looduslike ekstraktide kooslust, et saavutada soovitud tulemust. J Beverly Hills on välja selgitanud iga loodusliku komponendi mõju, jagades need 11 kategooriasse: 1. Antioksüdandid 2. Põletikuvastane 3. Raviv, taastav 4. Puhastavad ja tosiididest vabastavad 5. Pehmust ja elastsust lisavad 6. Niisutavad 7. Ph balanseerivad 8. Proteiinid 9. Peanahka stimuleerivad 10. Sügavpuhastavad 11. Koorivad J Beverly Hills tooted on sulfaatide ja parabeenide vabad