EST


J Beverly Hills

J Beverly Hills on revolutsiooniline juuksehooldusbränd, mis on andnud professionaalsele juuksurimaailmale täiesti uue suuna. Oleme kindlad, et kaunite juuste saladuseks on puhtad taimsed koostisosad ning professionaalne ja personaalne lähenemine juuksele.

 

Meie tooteid pakuvad oma klientidele ainult professionaalse väljaõppe saanud juuksurid ja juuksurisalongid.
J Beverly Hills tooted ei ole suure korporatsiooni  tooteliin vaid on valminud juuksuri ja keemiku koostöös.

 

J Beverly Hills brändi looja, Juan Juan, on tunnustatud juuksur, kes on oma kogemused sidunud toodeteks, mida juuksurid, kauneid juukseid luues, kõige rohkem vajavad. Brändi loomise aluseks sai tõsiasi, et profitoodete ja jaemüügitoodete vahel olev vahe on sageli olematu. Juan Juan`i eesmärgiks oli luua juuksehooldustoode, mis on mõeldud ainult professionaalsetele juuksuritele ja nende klientidele ning mida on võimalik osta ainult juuksurisalongidest.
Juan Juan tegutseb ka täna juuksurina teenindades filmimaailma suurkujusid ja hoides kätt juustepulsil.

 

J Beverly Hills tooted on rikastatud spetsiaalselt valitud kõrgekvaliteediliste taimedega, millest igaühel on kindel ülesanne.
Kõik tooted on parabeenide ja sulfaatide vabad.
Meie juuksevärvides on ammoniaagi sisaldus alla 1%, mis on madalaim professionaalsete juuksevärvide hulgas. Meie värvide pigmendid on 98% ehedad ning seotud imepisikeste molekulidega, sest juuste värvimine peab olema juuste kaunistamine.


Soovime, et saaksite alati oma juuste üle uhked ja rahul olla!